Базові версії онлайн редактора коду Practice

У даній публікації я розповім Вам про версії онлайн редактора коду Practice, які між ними відмінності і яке їх основне призначення.

Онлайн редактор коду Practice надає можливість проводити навчальні експерименти з HTML тегами, CSS селекторами та їхніми властивостями, JavaScript кодом. Онлайн редактор коду Practice можна використовувати у якості інтерактивного ігрового засобу, який сподобається учнівській аудиторії, адже він дуже простий у використанні, але перед його практичним використанням варто ознайомитися з основнийми прийомами роботи з ним. Онлайн редактор коду Practice – чудовий інструмент для знайомства та вивчення HTML,CSS та JavaScript, який допоможе Вам пройти шлях від «Чайника» до компетентного веб-розробника. Він може стати у нагоді для тестування певних фрагментів коду під час розробки проекту.

Версії редактора.

Спочатку давайте розберемося з версіями редактора і які між ними відмінності. Існує певна специфікація для кожної версії і стогодні ми з нею познайомимося. Версії онлайн редактора Practice варто розглядати як окремі гілки з певною відмінністю між собою за призначенням і функціоналом.

Існують чотири базові гілки онлайн редактора коду Practice, а також похідні від базових гілок, які призначені для демонстрації прикладів.

Гілка 1 версії онлайн редактора коду Practice.

Гілка 1 версії онлайн редактора коду Practice має відповідно лише одне вікно редагування коду HTML.

Вікно редагування коду HTML онлайн редактора Practice

Вікно редагування коду HTML онлайн редактора Practice

Також усі гілки версій онлайн редактора коду Practice мають вікно відображення результатів виконання коду браузером. У вікні відображення результат відображається відразу – синхронно з введенням чи зміною того чи іншого коду.

Вікно відображення результатів виконання коду браузером онлайн редактора коду Practice

Вікно відображення результатів виконання коду браузером онлайн редактора коду Practice

Гілка 2 версії онлайн редактора коду Practice.
Practice Simple

Гілка 2 версії онлайн редактора коду Practice називається Practice Simple має відповідно два вікна редагування – для коду HTML, та для коду CSS і вікно відображення результатів виконання коду браузером. У вікні відображення результат також відображається відразу – синхронно з введенням чи зміною того чи іншого коду.

Вікна онлайн редактора коду Practice Simple

Вікна онлайн редактора коду Practice Simple

Основне призначення Practice Simple – наочна демонстрація синтаксису HTML і CSS, тестування коду та перегляд результатів його виконання. Ніякий інших додаткових інструментів Practice Simple не має.

Гілка 3 версії онлайн редактора коду Practice.
Practice Simple HTML, CSS, JavaScript

Гілка 3 версії онлайн редактора коду Practice називається Practice Simple HTML, CSS, JavaScript має відповідно три вікна редагування – для коду HTML, для коду CSS, для коду JavaScript, вікно відображення результатів виконання коду браузером, та вікно консолі. У вікні відображення результат також відображається відразу – синхронно з введенням чи зміною того чи іншого коду, у вікні консолі можна відслідковувати також помилки.

Вікна онлайн редактора коду Practice Simple HTML, CSS, JavaScript

Вікна онлайн редактора коду Practice Simple HTML, CSS, JavaScript

Гілка 4 версії онлайн редактора коду Practice.
Practice Sessions

Гілка 4 версії онлайн редактора коду Practice називається Practice Sessions має має одне вікно редагування коду HTML, вікно відображення результатів виконання коду браузером, та вікно учасників онлайн. Основне призначення цієї версії – колективна робота над проектом.

Вікна онлайн редактора коду Practice Sessions

Вікна онлайн редактора коду Practice Sessions

У таблиці представлений список базових гілок версій онлайн редактора Practice

гілки – версії

Посилання Назва гілки Актуальна версія
1 https://ver1.practice.net.ua/ Practice Version 1 Version 1.3.0.3
2 https://ps.practice.net.ua/ Practice Simple Version 2.0.6 Simple
3 https://psjs.practice.net.ua/ Practice Simple HTML, CSS, JavaScript Version 3.0.7 Simple
4 https://dev.practice.net.ua/ Practice Sessions Version 4.0.2

 

У цій публікації я познайомив Вас лише з базовими версіями онлайн редактора коду Practice. Фактично це чотири гілки, які можна вважати гілками-версіями. Існують ще певні модифікації, які можуть також бути корисними під час вивчення основ Веб розробки, але у межах даної публікації ми їх розглядати не будемо.

У наступних публікаціях я більш детально розповім про особливості кожної версії онлайн редактора коду Practice.

Дякую, що витратили Ваш час на читання даного матеріалу! Ви можете прокоментувати дану публікацію, або підключитися до обговорення на форумі.

 

Залишити відповідь